SPM041303603
Victron Energy BlueSolar 12V 130W 36 cells 6.98A IP65 Junction Box (PV-LH0808-1) Monocrystalline Solar Panel 4C SPM041303603
| Model No | SPM041303603 | |
| Selling Unit | EACH | |
| Description | Victron Energy BlueSolar 12V 130W 36 cells 6.98A IP65 Junction Box (PV-LH0808-1) Monocrystalline Solar Panel 4C SPM041303603 | |
| Original Brand | VIctron Energy SPM041303603d | |
| Voltage | 12V | |
| Brand | Victron Energy | |
| Size | 130W | |
| Width | 668mm | |
| Height | 30mm | |
| Length/Breadth/Depth | 1020mm | |